Paramore Fans Romania
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» *Birthdayz*
Interviu pentru revista Popcorn I_icon_minitimeVin 07 Oct 2011, 19:23 Scris de MaRyA

» BACK!!
Interviu pentru revista Popcorn I_icon_minitimeVin 07 Oct 2011, 19:12 Scris de MaRyA

» Orice
Interviu pentru revista Popcorn I_icon_minitimeMier 08 Sept 2010, 22:44 Scris de Deyush

» Hayley topless?
Interviu pentru revista Popcorn I_icon_minitimeMier 25 Aug 2010, 12:05 Scris de Hina^Kimura

» Ce faci chiar acum?
Interviu pentru revista Popcorn I_icon_minitimeDum 22 Aug 2010, 18:11 Scris de Deyush

» Kiss or Kill???
Interviu pentru revista Popcorn I_icon_minitimeDum 22 Aug 2010, 18:10 Scris de Deyush

» Note pentru Staruri
Interviu pentru revista Popcorn I_icon_minitimeDum 22 Aug 2010, 18:08 Scris de Deyush

» Black /White
Interviu pentru revista Popcorn I_icon_minitimeDum 22 Aug 2010, 18:04 Scris de Deyush

» Rate the song above you!
Interviu pentru revista Popcorn I_icon_minitimeDum 22 Aug 2010, 18:03 Scris de Deyush

Top postatori
Deyush (4608)
Interviu pentru revista Popcorn I_vote_lcapInterviu pentru revista Popcorn I_voting_barInterviu pentru revista Popcorn I_vote_rcap 
Hina^Kimura (3344)
Interviu pentru revista Popcorn I_vote_lcapInterviu pentru revista Popcorn I_voting_barInterviu pentru revista Popcorn I_vote_rcap 
MaRyA (2467)
Interviu pentru revista Popcorn I_vote_lcapInterviu pentru revista Popcorn I_voting_barInterviu pentru revista Popcorn I_vote_rcap 
AndreY (337)
Interviu pentru revista Popcorn I_vote_lcapInterviu pentru revista Popcorn I_voting_barInterviu pentru revista Popcorn I_vote_rcap 
ecstasy.xct (306)
Interviu pentru revista Popcorn I_vote_lcapInterviu pentru revista Popcorn I_voting_barInterviu pentru revista Popcorn I_vote_rcap 
mada_printesita (135)
Interviu pentru revista Popcorn I_vote_lcapInterviu pentru revista Popcorn I_voting_barInterviu pentru revista Popcorn I_vote_rcap 
G'.G. (120)
Interviu pentru revista Popcorn I_vote_lcapInterviu pentru revista Popcorn I_voting_barInterviu pentru revista Popcorn I_vote_rcap 
Oana~AllME (115)
Interviu pentru revista Popcorn I_vote_lcapInterviu pentru revista Popcorn I_voting_barInterviu pentru revista Popcorn I_vote_rcap 
Metamorphine (71)
Interviu pentru revista Popcorn I_vote_lcapInterviu pentru revista Popcorn I_voting_barInterviu pentru revista Popcorn I_vote_rcap 
HuntingYou (62)
Interviu pentru revista Popcorn I_vote_lcapInterviu pentru revista Popcorn I_voting_barInterviu pentru revista Popcorn I_vote_rcap 

Sondaj

Best album?>

 
 

Vezi rezultatele

Căutare
 
 

Rezultate pe:
 


Rechercher Cautare avansata

Parteneri
forum gratuit
www.animeworld.myfreeforum.roInterviu pentru revista Popcorn Nbq4oi
Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare
Statistici
Avem 85 membri înregistrați
Cel mai nou utilizator înregistrat este: dan

Membrii nostri au postat un numar de 11348 mesaje în 534 subiecte
Despre forum
Ce parere aveti de noua infatisare a forumului?Si de noil widget-uri>?
Flag counter
free counters
Flux RSS


Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 


Mai 2024
LunMarMierJoiVinSamDum
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Calendar Calendar


Interviu pentru revista Popcorn

In jos

Interviu pentru revista Popcorn Empty Interviu pentru revista Popcorn

Mesaj Scris de Deyush Sam 27 Iun 2009, 23:46

Lady GaGa - “Profii mi-au urat stilul!“



O cheama Joanne Germanotta, are 23 de ani si a invatat la aceeasi
scoala cu Paris Hilton. A devenit cunoscuta sub pseudonimul Lady GaGa,
si este in momentul de fata cea mai hot vedeta pop.

Interviu pentru revista Popcorn 2440952547f97af8e3a50_450_282_

Fata nebunatica face destainuiri pentru POPCORN, povesteste despre Paris, Britney si … droguri…


Viata ca vedeta - ti-ai imaginat-o atat de excentrica?
Lady GaGa: La inceput nu stiam ce ma asteapta. Dar mi se pare misto. Daca “Just Dance” nu ar fi devenit un hit, nu as mai fi inteles nimic.

Ai scris deja hituri pentru Pussycat Dolls si Britney Spears…
Lady GaGa: Da! Si in tot acest timp, mi-am imaginat cum arata Nicole Scherzinger in lenjerie intima. Probabil dulce, cu picioare lungi si seducatoare. Fetele Pussy se afla printre singurele femei din show-biz care lucreaza chiar mai mult ca mine. Imi plac pentru ca in ciuda succesului, nu s-au schimbat si au ramas la fel de adorabile si de naturale ca intotdeauna.

Ti-ar placea s-o saruti pe Nicole?
Lady GaGa: (priveste iritata) Nu stiu. In ceea ce priveste sarutul, prefer totusi baietii.

Ai un prieten?
Lady GaGa: Nu. De doi ani ma concentrez exclusiv pe muzica si cariera mea. Un partener nu ar face decat sa ma incurce.

Te consideri frumoasa?
Lady GaGa: Frumoasa nu, dar draguta da. Si interesanta. Daca as fi baiat, mi-ar placea sa ies cu mine (rade). Dar multi barbati se tem de mine, cred ca sunt prea dominanta si in-crezatoare. Apari des la petreceri de moda.

Crezi ca poti fi numita o Style Icon?

Lady GaGa: Sunt innebunita dupa moda! Cel mai mult o admir pe Donatella Versace. Si Miyake e tare. Personal,imi creez singura majoritatea hainelor de scena, bineinteles, alaturi de colectivul meu creativ, pe care eu il numesc “House of Gaga”. Moda
si muzica chiar sunt totul pentru mine. De cand eram mica ma imbracam destul de excentric - si tot timpul doream sa ma depasesc in nebuniile mele.

Albumul tau se numeste “The Fame”, adica celebritate. Ce inseamna celebritatea pentru tine?
Lady GaGa: Ma plictisesc vedetele tipic ho-llywoodiene. Eu definesc un pic altfel “celebritatea”.

Cum?

Lady GaGa: Celebritatea vine din interior. Nu are nimic de-a face cu banii sau cu vedetismul. Ci, cu faptul de a fi sincer cu ideile,
viziunile si personalitatea ta, de a face arta cum crezi tu, pentru ca ai incredere in ea.

Cand ti-ai dat seama ca doresti sa devii cantareata?

Lady GaGa: Cand eram mica - m-am nascut pentru a intretine oamenii! In copilarie dansam pe mese, cand ma luau parintii cu ei la restaurant. La 13 ani am scris prima piesa muzicala, la 14 ani am aparut prima
oara pe scena. Dupa liceu am studiat muzica si am dansat. Am fost dintotdeauna o exhibitionista.

Si azi esti la fel, nu?
Lady GaGa: Clar! Ador drama, sentimentele nobile, aventurile fierbinti. Acum patru, cinci ani am avut o faza in care inca nu ma gasisem pe mine. Am experimentat multe, inclusiv droguri. La vremea aceea eram Go-Go-Girl intr-un bar de homosexuali in Lower East Side din New York, unde locuiesc de cand am 18 ani. Lower East Side este locul unde se aduna toti nebunii si neadaptatii din New York. Intr-o seara a venit tatal meu in bar, pentru ca vroia sa vada ce faceam eu acolo. Cand m-a vazut intr-un tanga de piele, a facut pe loc cale intoarsa. Nu prea era pe gustul lui (rade).


Interviu pentru revista Popcorn 244095239a44566ddeaea_224_317_

Iti place sa provoci, nu?
Lady GaGa: Si inca cum! A provoca, fara a parea ieftina - asta am invatat-o de la Madonna.

Ce parere ai despre Britney Spears, nu este exact opusul tau - o papusica fara vointa proprie?
Lady GaGa: Ai innebunit! Britney este una dintre cele mai fierbinti si neadaptate cantarete de pop ale generatiei sale. Cand aveam 13 ani am fost la unul dintre concertele ei. Am mers cu prietenele mele acolo direct cu autobuzul scolii. Ne scriseseram pe fata “Britney” cu markerul si tipam cat ne tinea gura. Nu-mi este rusine cu asta.

Ai invatat la o scoala catolica de fete, unde invata si Paris Hilton…
Lady GaGa: Paris era cu un an mai mare. Dar am fost in aceeasi clasa cu Nicky. Surorile Hilton erau foarte cuminti, plictisitoare, destul de insipide, in niciun caz genul de fete care fura pe ascuns o sticla de vodca din cafeneaua scolii.

Si tu?
Lady GaGa: Aveam tot timpul scandal din cauza hainelor mele, profesorii imi urau stilul! Nu li se parea normal ca un sutien sau un chilot tanga sa fie purtate la vedere. Notele mele erau bune, dar profesorii imi spuneau ca daca o sa continui in acelasi ritm, voi ajunge prostituata - ce idioti, nu!?

PREZENTARE
Nume:
Germanotta
Prenume: Stefani Joanne
Zi de nastere:20.3.1986
Culoarea parului: blond
Culoarea ochilor: albastri
Inaltime: 1,55 m
Greutate: 46 kg
Hobby-uri: petrecerile, calatoriile, designul de moda
Deyush
Deyush
Administrator
Administrator

Status : prieteni
Sex : feminin Numarul mesajelor : 4608
Varsta : 29
Localizare : Ploiesti
Gimme your point:> : 60751
Data de inscriere : 23/01/2008

Cinema Bizarre
Emma: Pseudonim:Emma.Age:18.Hobby:spy.Like:Chewing gum

http://JustTakeMyHand.hi5.com

Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum